Svatba na klíč

Svatební den vyžaduje důkladnou přípravu a precizní organizaci. Pokud chcete, aby proběhlo vše podle Vašich představ, můžete využít zkušenosti naší svatební agentury. Vyhnete se začátečnickým chybám a získáte partnera, který Vám pomůže dotáhnout vše do detailů.

Důležitou součástí svatby na klíč je sestavení realistického rozpočtu. Když si snoubenci organizují svatbu svépomocí, často nedokážou odhadnout všechny náklady.

Svatba na klíč nemusí nutně znamenat kompletní dodávku od A do Z. Sami se rozhodnete, co si zorganizujete sami a co necháte na naší agentuře.

Naše odměna obvykle činí 10% z rozpočtu svatby. Samozřejmě jen z té části, kterou zajišťujeme.


Svatební polibek

Významnou roli při organizaci svatby na klíč hrají naši dodavatelé. Jde o prověřené profesionály, u kterých dokážeme zajistit výhodnější podmínky. Proto snoubenci obvykle ušetří z rozpočtu svatby minimálně 15%. Službu Svatba na klíč máte díky úsporám zdarma !!!

Nabízené služby

Svatba je organizačně velmi náročná událost, kde se potkává řada dodavatelů z různých oborů. Aby vše proběhlo bezchybně, potřebuje každá svatba svého koordinátora a tým, který dokáže z Vaší svatby vytvořit jedinečnou událost.

Pokud teprve začínáte, podívejte se na stránku jak začít. Najdete tam popis základních balíčků a také důležitý svatební dotazník. Ten Vám umožní si ujasnit, které služby budete potřebovat.