Nabízené služby

Svatba je organizačně velmi náročná událost, kde se potkává řada dodavatelů z různých oborů. Aby vše proběhlo bezchybně, potřebuje každá svatba svého koordinátora a tým, který dokáže z Vaší svatby vytvořit jedinečnou událost.

Pokud teprve začínáte, podívejte se na stránku jak začít. Najdete tam popis základních balíčků a také důležitý svatební dotazník. Ten Vám umožní si ujasnit, které služby budete potřebovat.

Služba "Svatba na klíč" může být ve finále zdarma

Objednejte si svatbu na klíč od naší svatební agentury a my Vám garantujeme, že Vám na nákladech ušetříme více než kolik budou stát naše služby! Obvyklá úspora činí okolo 15%, nejvíce záleží na tom, kdy máte termín svatby.

Každý rok se setkáváme s páry, které si objednaly nějakou službu opravdu nevýhodně. Ať je to pronájem předražené výzdoby nebo hotelové služby, které lze v balíčku získat mnohem levněji. Za Vaše zájmy bojujeme každý den a jsme v tom dobří!

Vyjdeme vstříc vašim finančním možnostem a ušetříme Vám také spoustu starostí, vyřizování a stresů. Připravíme Vaši svatbu a zajistíme, aby jste si užili.

Svatební koordinace

Hlavním úkolem svatební koordinátorky je zajištění hladkého průběhu svatebního dne. Přebírá na sebe veškerý stres, odvrací katastrofy a bleskově řeší všechny problémy. Vy si díky tomu můžete užit svatbu a mí na ni jen ty nejlepší vzpomínky.

Více se dozvíte na samostatné stránce Svatební koordinace.

Zvláštní nabídka, kterou jinde nenajdete

Předsvatební rozhovor

Naše specialita - v uvolněné atmosféře pár dnů před svatbou nebo přímo v den svatby vznikne cca patnáctiminutový medailonek novomanželů, který pak může být promítán na svatební oslavě.
Dokument vytváří krásnou vzpomínku na celý život. Doporučujeme.

Svatební soutěž "Znáte se"

Soutěž o délce cca 40 minut je moderována profesionálem, který dodá zábavě punc vysoké společenské úrovně. Je určena pro 4 páry + novomanžele a bez nutnosti fyzických výkonů či pitvoření spolehlivě a vkusně pobaví všechny hosty.

Ukázka svatebního rozhovoru

Individuální přístup ke každé svatbě

Kvalita za dobrou a ještě lepší cenu. Naši vybraní dodavatelé mají solidní ceny, nepodbízí se na úkor kvality. Přesto Vám u nich dokážeme zajistit nižší ceny díky dlouhodobé spolupráci a velkému objemu zakázek.

Rozsah služeb přispůsobíme Vašim potřebám. Z nabídky našeho Hvězdolístku si můžete vybrat jak službu kompletního zajištění svatby, částečného zajištění svatby nebo jen koordinaci Vašeho svatebního dne. Poskytujeme také poradenství při organizaci Vaší svatby.