Jakou chci svatbu

Když začínáte plánovat svatbu, musíte si zodpovědět na několik základních otázek. Mezi jednu z nich patří: Jakou chci svatbu? Čtyři varianty, které můžete vidět níže, patří mezi nejčastější odpovědi.
Ke každé z uvedených variant je možné si objednat různý rozsah našich služeb - svatbou na klíč počínaje a poradenstvím konče.

Jsme na vaší straně

Každý rok se setkáváme s páry, které si objednaly nějakou službu opravdu nevýhodně. Ať je to pronájem předražené výzdoby nebo hotelové služby, které lze v balíčku získat mnohem levněji. Za Vaše zájmy bojujeme každý den a jsme v tom dobří!

Vyjdeme vstříc vašim finančním možnostem a ušetříme Vám také spoustu starostí, vyřizování a stresů. Připravíme Vaši svatbu a zajistíme, aby jste si užili.


1. Svatba s plnou parádou

Máte chuť si užít svatbu i její přípravy naplno?
Pokud máte rozumně nastavený rozpočet, tak tomu nic nebrání a my Vám rádi pomůžeme.
S plnou paradou

2. Svatba za pár kaček

I za relativně malou částku se dá udělat pěkná svatba. S trochou kompromisů Vám zajístíme u našich dodavatelů nižší ceny...
Svatba za par kacek

3. Svatba na poslední chvíli

Spěcháte nebo jste dostali bláznivý nápad skočit do manželství rovnýma nohama? V takovém případě naši pomoc potřebujete víc, než si myslíte...
Svatba na posledni chvili

4. Tématická svatba

Dovedete si představit svatbu ve stylu třicátých let? Nebo svatbu bez elektřiny - ve skanzenu, na který nezapomenete?
Tematicka svatba

Co nabízíme?

Skvělá svatba nemusí být jen o penězích, jde o dokonalost v maličkostech a bezchybné organizaci. Je tvořená kombinací správně zvoleného místa, sladěného designu, vynikajícího jídla, prvotřídních služeb a plynulé organizace.

V oblasti Ostravy, Ostravska i celé Severní Moravy nabízíme služby a prověřenou síť svatebních dodavatelů, u kterých Vám vždy dokážeme zajistit slevu nebo bonus.

Po každou svatbu zajišťujeme různě velké množství služeb. Na základě našich zkušeností jsme pro Vás připravili balíčky, které nejlépe vyjadřují obvyklou poptávku.

Zvolený balíček vždy individuálně přizpůsobujeme podle Vašich představ a přání. Zřejmě i proto je nejvyhledávanější službou balíček Svatba na klíč.